Výkupní formulář

Ať už potřebuješ hotovost, nebo se ti u nás prostě něco zalíbilo ale nemáš dostatečný rozpočet a přitom si chceš udělat radost, máme pro tebe dobrou zprávu.

Vykupujeme mobilní telefony, monitory, počítače, notebooky, chytré hodinky a apple produkty. Takže máš-li něco zajímavého co je 100% funkční a v hezkém stavu, stačí když vyplníš formulář, nahraješ pár fotek a my už se s tebou do 24h spojíme a dohodneme podrobnosti. 

Vykupujeme pouze: 100% funkční zařízení a max. do 4 let stáří - (vyjímaje apple produktů)

Není to podmínkou ale dostaneš víc pokud máš doklad o koupi, jsi první majitel, máš originální balení vč. příslušenství (kabely, adaptery, krabice a návody), zboží má platnou záruku a vypadá esteticky netknutě. 

*
*
*

*(např: Lenovo Yoga 920-13IKB nebo iPhone XR 128GB)
(např: Sériové číslo není povinné.
IMEI vyplň jen v případě, že nám chceš nabídnout telefon.
Zpravidla najdeš IMEI v nastavení telefonu - Informace o zařízení)
(např: 8GB RAM, 256GB SSD, 8mpx foťák, atd. Čím lepší popis budeme mít, tím lepe dokážeme nacenit nabízené zboží. Pokud nevíš, kde informace najít, klidně nám zavolej)
(např: Hezký stav, na spodní části má menší škrábanec, jinak bez oděrek, top stav)
Vyplň prosím vše poctivě a pravdivě. Pokud při převzetí zboží a testování zboží zjistíme, že popis stavu neodpovídá skutečnosti nebo že má vady, které nebyly předem specifikovány - ZBOŽÍ NEVYKOUPÍME

(např: Vyfoť produkt i přidapné nedostatky. Fotku neupravuj - musí být ostrá. Produkt vyfoť z každé strany)
Nahrát fotky
(např: krabice, nabíječka, datový kabel, obal apod.)
*(např: Pokud ano - budeme potřebovat doložit doklad o koupi, nebo záruční list.)
*
(např: Třeba 18-20 000 Kč)
(např: Číslo účtu kam ti zašleme peníze za nabízené zboží. Zadej prosím předčíslí, číslo účtu i kód banky do jednoho řádku)

Pokud máš možnost zajít k nám na prodejnu, je to nejlepší pro tebe i pro nás. Zatím co zboží zkoukneme, můžeš se u nás porozhlédnout. Nabídnutou cenu ti vyplatíme i v hotovosti přímo na místě nebo použijeme zboží na protiúčet pokud ti u nás padne něco do oka.

Adresa prodejny: Podvinný mlýn 2126/1, Praha 9 - Libeň, 190 00. Otevřeno máme od Pondělí do Pátku 10:00-17:00

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů